DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dgs için Dersane önerileri (İstanbul avrupa yakası)
İyi akşamlar .
Ben 2 yıllık üniversite mezunuyum . Bu yıl , 26 temmuz'da DGS sınavı var . Evde kitaplardan çalışıyorum sınava , yalnız  bu yeterli olmuyor . Takıldığım noktalar oluyor . Bu sene kesin olarak 4 yıllık kazanmam lazım . Bana önerebileceğiniz DGS kursları varmıdır ? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim .  
Gerektiği gibi olmazsan , gereken yerde olamazsın .!
  Umt
Ara
Teşekkür Edenler:
umut dershane seçerken dikkatli davran. özellikle sadece dgs üzerine olan kurslar varsa ilk olarak onları tercih etmelisin. Çünkü çoğu akedemi kuruluşu hala dgs nin farklı bir yapısı olduğunu kavrayamamış durumdadır. Ygs mantığı ile ders anlatıyolar. DGS'de önemli olan soruyu çözmek değil, soruyu hızlı ve doğru çözmek. Bunun için sadece dgs üzerine yoğunlaşmış bazı kuruluşlar var. onlara bakmanı tavsiye ederim Tasarı var bilmiyorum sizin yaka da mı ama bakabilirsin. İstanbulda okuyan teccrübeli arkadalarımızda yorumlarını yapacaklardır elbette.
Soru Sormak İçin Soru Cevap Kategorisinde Yeni Konu Açarak Sorularınızı Sorunuz... (Tıklayınız...)

Birbirinizin Sorularına Cevap Vermekten Çekinmeyin Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür ederim . Ama aradığım her kurs boş boş laflarda bulunuyor . Birde dgs sınavında sayısal testte GEOMETRİ çıkıyor mu ?
  Umt
Ara
Teşekkür Edenler:
kurslara giden arkadaşlarımız size yol gösterecektir. dgs de 10 tane civarıda geo çıkıyor.
Soru Sormak İçin Soru Cevap Kategorisinde Yeni Konu Açarak Sorularınızı Sorunuz... (Tıklayınız...)

Birbirinizin Sorularına Cevap Vermekten Çekinmeyin Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Tamamdır . Çok teşekkür ederim , yardımcı olduğunuz için. İyi akşamlar.
  Umt
Ara
Teşekkür Edenler:
Aslında evinde kendinde hazırlanabilirsin ders videolari emin olun dershaneden cok daha iyidir.
Teşekkür Edenler:
Dgs kursu secerken sadece bu konu üzerinde yoğunlasmıs bir kursu secmelisin.Her dersanenin uzmanlastığı belirli bir sınav var.Bu konuda Tasarı akademi gercekten DGS'de uzman.Kaliteli bir eğitim anlayısı ve kadrosuyla 32 yıllık köklü bir kurum. Bulunduğun yerde varsa şiddetle tavsiye ediyorum .
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Denizlide dgs için dershane Emine Avcı 0 2,202 10-11-2016, Saat: 22:57
Son Yorum: Emine Avcı
Rainbow DGS için dershane önerisi olan var mı? edirne Selin Yolgıden 1 3,695 07-09-2015, Saat: 20:18
Son Yorum: Ruthgar
  İstanbul Avrupa Dersane Önerileri umutgun 1 3,723 30-07-2015, Saat: 12:55
Son Yorum: kindi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi