DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce bu sene puanlar düşer mi?
40'a yakın matematik cevaplamıştım Türkçeden de 9 soru cevapladım ham puan kuralı yüzünden.

Şimdi matematikte verdiğim 35 cevabı hatırlıyorum, 3 yanlış çıktı onlardan. Yani 30 net civarı matematik gelir. Türkçe de baktığım kadarıyla doğru, 5-6 net ondan gelir. 3.0 ile mezun olmuştum bu da obpde 60 puan veriyor galiba.

Bilgisayar mühendisliği için şansım nasıl bu sene sizce? Tahmini neler olur?
Ara
Teşekkür Edenler:
(24-07-2018, Saat: 19:46)dgser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 40'a yakın matematik cevaplamıştım Türkçeden de 9 soru cevapladım ham puan kuralı yüzünden.

Şimdi matematikte verdiğim 35 cevabı hatırlıyorum, 3 yanlış çıktı onlardan. Yani 30 net civarı matematik gelir. Türkçe de baktığım kadarıyla doğru, 5-6 net ondan gelir. 3.0 ile mezun olmuştum bu da obpde 60 puan veriyor galiba.

Bilgisayar mühendisliği için şansım nasıl bu sene sizce? Tahmini neler olur?

Hakkında hayırlısı olsun aslında gelip gelmeme konusu tamamen arz taleple alakalı bit bakarsın bilgisayar isteyen sayısı çok olur puan artar bi bakarsın çok fazla talep yoktur puanı düşer benim 53 e 1 mat 6 türkçe var geçen seneye göre istediğim yer tutuyor fakat bi bakarsın sayısaldan talep çok olur giremem aslına bakarsan şanslıysan nasipte de varsa olacak...
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DGS 2018 ELK. ELEKTRONİK BÖLÜMÜ İÇİN NETLER VE PUANLAR Samet82 5 4,574 10-09-2018, Saat: 21:20
Son Yorum: mrblue_59
  Her sene aynı durum Anıl 3 3,470 06-09-2018, Saat: 15:46
Son Yorum: ferhat tunahan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi