DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puanlarınız ve Sıralamalarınız
ÖSYM sıralamaları açıklamadığı için kendimiz yapıyoruz. Size çok yararı olacaktır. 
Sıralamanızı ve kendi bölümünüzdeki adaylar arasındaki sıralamanızı görmek için aşağıda belirttiğimiz biçimde bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Sözel/Sayısal:
Sıralamanız:
Aldığınız Puan:
Önlisans Bölümünüz:
Hedefiniz:
Ara
Teşekkür Edenler:
310 ankarada odtü hacettepe gazi ankara yazacağım bilgisayar mühendisliği. Geçen yıl sıralama nasıldı mesela 900 sıradayım ben şuan
Ara
Teşekkür Edenler:
Sözel
38890 sıralama
248 puan
Çocuk gelişimi ve eğitimi ön lisans
Okul öncesi öğretmenliği hedef
Ara
Teşekkür Edenler:
Önlisans bölümüm , Yerel Yönetimler
Geçebileceklerim ; Uluslararası İlişkiler , Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi (üçünden biri olsa da farketmez )
Puanım maalesef ; EA : 215 Sıralama : 118bin. 
Neresi gelir ya da gelir mi? Geçen yılın sıralamalarına ulaşamıyorum, hiç bir ea'lıkçı da yazmamış. Lütfen yardım!! Undecided Undecided
Ara
Teşekkür Edenler:
(25-07-2019, Saat: 20:21)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÖSYM sıralamaları açıklamadığı için kendimiz yapıyoruz. Size çok yararı olacaktır. 
Sıralamanızı ve kendi bölümünüzdeki adaylar arasındaki sıralamanızı görmek için aşağıda belirttiğimiz biçimde bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Sözel/Sayısal:
Sıralamanız:
Aldığınız Puan:
Önlisans Bölümünüz:
Hedefiniz:
Ara
Teşekkür Edenler:
Lojistik bitirdim DGS puanım EA 238 puan ile 42 bininci sıralamadayım havacılık yönetimi düşünüyorum sizce Necmettin Erbakan üniversitesi tutuyor 237 puan ile almış fakat hazırlık olduğundan düşünmüyorum önermek istediğiniz başka bir bölüm var mı ben gibi lojistik bitiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Ara
Teşekkür Edenler:
(25-07-2019, Saat: 20:21)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÖSYM sıralamaları açıklamadığı için kendimiz yapıyoruz. Size çok yararı olacaktır. 

Sözel/Sayısal: Sayısal
Sıralamanız: 3060
Aldığınız Puan: 293,096
Önlisans Bölümünüz: Anestezi
Hedefiniz: Hemşirelik
Ara
Teşekkür Edenler:
Sözel/Sayısal: sayısal
Sıralamanız: 8400
Aldığınız Puan: 275,5
Önlisans Bölümünüz: uçak teknolojisi
Hedefiniz: