DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimsin, Nesin, Kimlerdensin, Nerden Gelir, Nereye Gidersin?
(08-08-2015, Saat: 01:55)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Basari siram 16624.

Sayın eflatun...geçtiğimiz yıl yerleşme sonuçlarına baktığımızda en düşük 249 puanla (sıralama 9200) istanbul özyeğin üniversitesi alım yapmış...o yüzden şansınız zor ancak bu üniversite gibi düşük puanlı universiteleri yazmanız olmaz ise ek tercih döneminde olası bos kalan yerleri denemenizi tavsiye ederim...teşekkürler
Ara
Teşekkür Edenler:
Cok tesekkur ederim. Oldu ki geldi ama gitmedim. Bu sekilde acikogretimde yatay gecis yapabiliyor muyum? Bi sikinti olur mu ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Sayın eflatun...Acik ögretime yatay geçiş derken neyi kastediyosunuz acaba
Ara
Teşekkür Edenler:
Hani sinavsiz 4 yilliga tamamlama olayi var ya yatay gecis denmiyor mu ona? Benimki adalet bolumu mesela iste kamu yonetimi mi ne ona gecis yapabiliyorum degil mi?
Ara
Teşekkür Edenler:
(09-08-2015, Saat: 12:37)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hani sinavsiz 4 yilliga tamamlama olayi var ya yatay gecis denmiyor mu ona? Benimki adalet bolumu mesela iste kamu yonetimi mi ne ona gecis yapabiliyorum degil mi?

Sayın eflatun... dikey geçiş ile sınavsız olarak geçiş yapabileceğiniz ve 3.sınıftan başlayabileceğiniz aöf bölümleri şu sekilde..

İktisat
Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri
Kamu yönetİmi
Maliye
Uluslar arası ilişkiler
İsletme
Konaklama isletmeciiği
Ara
Teşekkür Edenler:
Tamam bunu soruyordum cok tesekkur ederim. Yani hukuk gelse yerlestirilsem ve vazgecip gitmesem bunlara kayit yaptirabiliyorum degil mi? Fazla soru sordum kusuruma bakmayin
Ara
Teşekkür Edenler:
(09-08-2015, Saat: 18:19)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam bunu soruyordum cok tesekkur ederim. Yani hukuk gelse yerlestirilsem ve vazgecip gitmesem bunlara kayit yaptirabiliyorum degil mi? Fazla soru sordum kusuruma bakmayin
Sayın eflatun... sizlerin soularina cevap vermek icin burdayiz...bu bolumlere sinavsiz diplomaniz ile gidip kayit yaptirabilirsiniz...
Ara
Teşekkür Edenler:
Eyvallah cok sag olun hayirli calismalar.
Ara
Teşekkür Edenler:
(10-08-2015, Saat: 00:27)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah cok sag olun hayirli calismalar.

Teşekkür ederiz
Ara
Teşekkür Edenler:
Ösym ye itiraz dilekçesi gonderip olumlu yanıt alan var mı acaba?
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dgs kaç net mimarlık gelir yagmurdmr 4 15,129 05-10-2016, Saat: 09:46
Son Yorum: muratozturko
  Hangi puanla hangi sıralama gelir? Hüseyin Şahin 1 3,797 20-07-2016, Saat: 18:30
Son Yorum: cakyoner
Star PUANIMDAN 8 , 9 PUAN FAZLA YAZSAM GELİR Mİ? glrn 21 22,000 11-09-2015, Saat: 20:14
Son Yorum: Dilan Eğilmez
Sad FTR DEVLET GELİR Mİ? Kurtuluss Bayramm 1 3,160 28-08-2015, Saat: 18:47
Son Yorum: ahmedyil
  55 Türkçe net yaptım ege gazetecilik gelir mi? can7819 2 4,172 15-04-2015, Saat: 05:11
Son Yorum: can7819

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
3 Ziyaretçi