DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimsin, Nesin, Kimlerdensin, Nerden Gelir, Nereye Gidersin?
Merhaba ben dpü mimari restorasyon 2. Sinif ogrencisiyim. Akdeniz mimarlik istiyorum. Bu yil benim icin dgs seruveni basliyor. Herkese basarilar..
Ara
Teşekkür Edenler:
(08-09-2015, Saat: 23:26)mimar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben dpü mimari restorasyon 2. Sinif ogrencisiyim. Akdeniz mimarlik istiyorum. Bu yil benim icin dgs seruveni basliyor. Herkese basarilar..

Hoşgeldiniz Dgsli.org ailesine. Sınava hazırlığı boyunca sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bizi sıkı takip etmeniz dileğiyle. İyi çalışmalar...  Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
puanım 246 sıralamam 11932 okul öncesi gelir mi acaba???
Ara
Teşekkür Edenler:
(09-09-2015, Saat: 23:21)semaaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: puanım 246 sıralamam 11932 okul öncesi gelir mi acaba???

Biraz uzak bi ihtimal ama umarım gelir inşallah kazanırsın
Ara
Teşekkür Edenler:
ankara. Bilgisayar Mühendisliği......... herkese başarılar dilerim sınavlarda Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Merhaba arkadaşlar, aranıza Bursa'dan katılıyorum.Balıkesir Üniversitesi tekstil (ön lisans) bölümünden yıllar yıllar öncesinde mezun oldum.Bu yıl, tekstil ve moda tasarımı bölümünü kazanmak niyetindeyim.Hedefim, Mimar Sinan Güzel Sanatlar 'tekstil ve moda tasarımı' idi.Fakat okulun 1. sınıftan başlatıyor olması beni Haliç Üniversitesini tercih etmeye yönlendirecek gibi görünüyor. Haliç Üniversitesinde 'tekstil ve moda tasarım' okuyan arkadaşlarımız var ise onlara iletişim kurabilmeyi çok isterim.Herkese başarılar dilerim...
Ara
Teşekkür Edenler:
Merhabalar. Karabük üni. yaşlı bakımı önlisans programı mezunuyum. Bursada yaşıyorum. Hedefim izmir dokuz eylülde fizyoterapi ve rehabilitasyon okumak herkese başarılar
[Resim: D6RY11.png]
Ara
Teşekkür Edenler:
Merhaba arkadaşlar. Ben adalet okuyorum hukuka geçiş yapmak istiyorum. DGS hakkında çok fazla bilgim yok, sizlerden yardım almak için geldim.
Hukuk puanlarını inceledim, bu puanı öbs ne kadar etkiliyor?
Ankara ve Akdeniz Hukuk başlıca hedeflerim ama özel olmadığı sürece her yer olabilir. Üniversiteler arası sıralamada çok fazla fark var mı?
Merak ettiğim bir sürü şey var ama başlıca merak ettiklerim bunlar şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Herkese Selamlar. PAÜ'de Dış Ticaret okuyorum. Uluslararası Ticaret veya Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümlerini düşünüyorum ama hayırlısı artık Smile Başarılar Diliyorum herkese.
Yiğitler Bahtsız olurmuş..
Taçsız,Tahtsız olurmuş..
Nâmertlerin adı çok,
Mertlerin ATSIZ olurmuş...
Ara
Teşekkür Edenler:
Yeni üyeyim hedefim yıldız teknik biyomühendsilik herkese şimdiden başarılar Shy
Ara
Teşekkür Edenler: Anıl

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dgs kaç net mimarlık gelir yagmurdmr 4 15,127 05-10-2016, Saat: 09:46
Son Yorum: muratozturko
  Hangi puanla hangi sıralama gelir? Hüseyin Şahin 1 3,796 20-07-2016, Saat: 18:30
Son Yorum: cakyoner
Star PUANIMDAN 8 , 9 PUAN FAZLA YAZSAM GELİR Mİ? glrn 21 21,994 11-09-2015, Saat: 20:14
Son Yorum: Dilan Eğilmez
Sad FTR DEVLET GELİR Mİ? Kurtuluss Bayramm 1 3,159 28-08-2015, Saat: 18:47
Son Yorum: ahmedyil
  55 Türkçe net yaptım ege gazetecilik gelir mi? can7819 2 4,169 15-04-2015, Saat: 05:11
Son Yorum: can7819

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi