DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

GiriÅŸ Yap Ãœye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!

BEN DGS 53E GECEN SENE TEKSTİL MÜHENSİSLİĞİNE GEÇİS YAPTIM BİRİNCİ SINIFTAN BASLATIYORLAR BU SACMA DEVIŞMİ
ArkadaÅŸlar selam,
Merhabalar lisans öğrencisiyim ikinci sınıf sonunda önlisans diploması alıp dgs ye girebilir miyim?
Arkadaslar tercih islemleri ne zamn basliyoor
Arkadaşlar merhaba. Ben sosyal hizmetlerden mezunum. DGS puanım iyi geldi. 3. sınıftan devam etmeme imkan sağlayacak okullarla ilgili pek bir bilgim yok ama. Bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
Arkadaşlar Elektrik Elektronik Mühendisliği düşenen var mı burada
Selam arkadaslar ea 267 puan aldim siram 10092 bu puanla istanbul yonetim bilisim sis olur mu ?
47bindeyim
merhaba bilgisayar programcılığı mezunuyum sayısal 47 ile yerleşebilir miyim 4 yıllık devlet üniversitesine
Sonuçlar açıklanmış. herkese hayırlı olsun arkadaşlar
merhaba
2020 dgd matematik soruları elinde olan varmı arkadaşlar. paylaşır mısınız
merhaba arkadaslar 4 yıllık bir üniversiteye giderken ikinci üni kapsamında okumakta olduğum bölümden dgsye girebilir miyim? yoksa dgsye girebilmek için önce 4 yıllık bölümden kaydımı sildirmem mi gerek? bilgisi olan var mı?
arkadaşla merhaba optisyelik kudum fizik bölümüne dgs ile geçiş yapmak istiyorum hangi üniversiteler kaçıcı yıldan başlatıyorlar bilgisi olan cevap verebilir mi uludağ üni. süleyman demirel üni.vb.
2020 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları https://www.dgsli.org/2020-dgs-taban-pua...enjanlari/
Herkese geçmiş olsun arkadaşlar. Umarım sınav istediğiniz gibi geçmiştir.
Merhaba arkadaslar ben 2009 yilinda bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümünden mezun oldum ardından aof işletme ile tamamladım 33 yasindayim evliyim 5 yasinda oglum var 2021 dgsye hazirlanmaya karar verdim sorum su eski mezunum ben diploma notum 4 üzerinden 3,46 idi. Aobp 75 benim puanim gittimi acaba
arkadaşlar beni biraz heyecan bastı açıkcası Smile hedefleri ve bölümleri öğrenebilir miyim? Ben Ankara!dan yazıyorum. Bölüm bilgisayar hedef :Odtü Bilgisayar mühendisliği
Merhaba arkadaÅŸlar ben 2009 yilinda bilgisayar tekn.ve prog