DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

GiriÅŸ Yap Ãœye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!

beyza denemeler aşağıdaki başlıkta verilmiş bakabilirisn.
ERDOGANEMRE19 başka bölüm derken mimarlık mı?
Dgs deneme
merhaba, dgs ile geçiş yapıp inşaat müh bölümünü bitirdim tekrar sınava girip başka bir bölüm okuyabilirmiyim
Sohbet bölümündeki geçmiş rutin olarak temizlenmektedir. Mesajlarınızın kalıcı olması için konu açarak sorularınızı sorabilirsiniz. İyi forumlar...
https://www.dgsli.org/forum/forum-dikey-...sinavi-dgs verdiğim adrese girersen o başlığın altında sözel sayısal konuları var orda sorularını paylaşabilirsin. @zorlusınav
SORU PAYLAÅžACAÄžIM YENÄ° ÃœYEYÄ°M NE YAPMALIYIM
Arkadaşlar merhaba, ben 19.06.2018 tarihinde Sakarya Üniversitesi Karasu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Proramcılıgı programından mezun oldum. Transkribimde 2 tane not ortalaması var 1.si 4lük sisteme göre 2.si 100 lük sisteme göre, ben gecen sene Dikey Geçiş Sınavına girdim bu sınavda 4lük sisteme göre not ortalaması aldı. Fakat 4 lük sistemde ÖBP (önlisans başarı puanı )46 gelirken 100 lük sistemdeki notuma göre ÖBP notum 62 gelmektedir. Bunun nedeni nedir acaba ve 2020 yılında gireceğim DGS sınavı için 100 lük sistem kullanabilir miyim.Kolay in. (4lük sisteme göre 2,3 not ortalaması, 100lük sisteme göre 77)
teşekkürler