DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS'ye Başvurabilir miyim Yardım Lütfen.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar, 2014 yılı DPÜ , Bilgisayar programcılığı mezunuyum. 2 yıllık Ön lisans okudum. Sonrasında DGS'Ye başvuru yapmadan açık öğretim işletmeye geçiş yaptım.. 

2 yılda işletme okudum ve şu an elimde bilgisayar programcılığı ön-lisans ve işletme lisans diploması bulunmakta. 

Acaba bu açık öğretime yaptığım geçiş DGS'ye girmemi engeller mi ? Yoksa bilgisayar programcılığı diplomam ile DGS sınavına girebilir miyim ? Bilgi verebilirseniz sevinirim, iyi günler.
(24-09-2016, Saat: 13:12)hilmignc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar, 2014 yılı DPÜ , Bilgisayar programcılığı mezunuyum. 2 yıllık Ön lisans okudum. Sonrasında DGS'Ye başvuru yapmadan açık öğretim işletmeye geçiş yaptım.. 

2 yılda işletme okudum ve şu an elimde bilgisayar programcılığı ön-lisans ve işletme lisans diploması bulunmakta. 

Acaba bu açık öğretime yaptığım geçiş DGS'ye girmemi engeller mi ? Yoksa bilgisayar programcılığı diplomam ile DGS sınavına girebilir miyim ? Bilgi verebilirseniz sevinirim, iyi günler.

Forum ölmüş, gömeni yok.
(24-09-2016, Saat: 13:12)hilmignc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhabalar, 2014 yılı DPÜ , Bilgisayar programcılığı mezunuyum. 2 yıllık Ön lisans okudum. Sonrasında DGS'Ye başvuru yapmadan açık öğretim işletmeye geçiş yaptım.. 

girebilirsin. Açıköğretim bunu etkilemez.
Merhabalar bildiğim kadarıyla eğer örgün olarak tamamlanmadıysa dgs ye tekrar başvurabiliyorsun..sınava girip örgün okumadığın sürece Hakkı'n var ÖSYM'nin güncel soru cevap sayfalarını kontrol et yinede Smile başarılar