DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2016 DGS Sizce Nasıldı?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Herkese geçim olsun. Umuyoruz ki sınavınız istediğiniz gibi geçmiştir. Sizin sınav hakkında ki yorumlarınız nelerdir? Sınavı önceki seneler ile karşılaştırdığınızda zorluğunu nasıl buldunuz? Yukarıdaki anketimize katılıp yorumlarınızı bizle paylaşabilirsiniz.

Diğer Konular:
Matematikte zorlandım açıkcası, ama türkçe kolaydı. Süre sıkıntısı çektim
Sayisal zordu sure sikintisi yasadim
Bölüm sayısal matematiği zor yetiştirdim yinede istediğim seviyede değil
(21-08-2016, Saat: 13:54)Fatih Korkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bölüm sayısal matematiği zor yetiştirdim yinede istediğim seviyede değil
katılıyorum. matematik çok süre aldı bende
Ben Sadece matematik yaptım. 30.soruda 1 saatim kalmıştı. Size yemin ederim. Türkçenin 1.sorusunu görmedim. Önceki sınavları çözdüğümde hiç kasmadan yapabiliyordum. Ama yok kolay sorular dahi çok uğraştırdı beni. Problemleri yapamazdım,onları yaptım.ama kolayları temelleri yapamadım. ne değişikti.sonumuz hayrolsun.Ne zaman açıklanır sonuçlar ? Ayrıca soru ve cevaplar ne zaman açıklanır ? Bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.
(21-08-2016, Saat: 14:28)Tolgahan Tetik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben Sadece matematik yaptım. 30.soruda 1 saatim kalmıştı. Size yemin ederim. Türkçenin 1.sorusunu görmedim. Önceki sınavları çözdüğümde hiç kasmadan yapabiliyordum. Ama yok kolay sorular dahi çok uğraştırdı beni. Problemleri yapamazdım,onları yaptım.ama kolayları temelleri yapamadım. ne değişikti.sonumuz hayrolsun.Ne zaman açıklanır sonuçlar ? Ayrıca soru ve cevaplar ne zaman açıklanır ? Bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

Ben geçen sene girdim ve makine mühendisliği kazandım. Bende bütün sınav boyunca 36 matematik sorusu yapabilmiştim. ama kazandım demek istediğim zorsa herkese zor fazla canınızı sıkmayın tavsiyem sonuçta bir sıralama sınavı.
Sözel kolaydı mantık da kolaydı sayısal da kolay soruda vardı ama sayısal zordu yinede zaman çok yetişmedi
Sayısalı işlemli çözüm şeklinde sormak yerine paragraflı koşullu sormuşlardı onu okumak ta ayrıca zaman alıyor işlem olsa daha iyi olurdu türkçe çözüyordum sanki paragraflı sayısal çoğu
Neşet Ertaş sorusu soran #ösym ye bir Neşet Ertaş türküsüyle sesleniyorum"can yakıp da kalp kırma seninde gül benzin solacak bir gün." Smile
Matematikle bildiğiniz oynadım Türkçe de zor değildi iyiydi ama umudum yok bu daha iyi Smile
Sayfalar: 1 2