DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2016 DGS Sizce Nasıldı?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Açıkçası zamanı yetiştiremesemde, zaten çözemediğim sorular olduğu için pek kaybım yok. Ama  Sayı problemlerinde pek donanımlı olmadığımı gördüm ve çoğunu pas geçtim. Sad
çok zorduuuu
Türkçe kolaydı.mantık karişikti ama umuyorum olmuştur.mat hakkında pek yorum yapamıyorum sure yetmedi hayırlısı
arkadaşlar çevremde kimle görüştüysem dgs  zordu diyor sizce bu durum üniversitelerin puan durumunu etkiler mi düşer mi puanlar
(21-08-2016, Saat: 14:36)Niyazi Akkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-08-2016, Saat: 14:28)Tolgahan Tetik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben Sadece matematik yaptım. 30.soruda 1 saatim kalmıştı. Size yemin ederim. Türkçenin 1.sorusunu görmedim. Önceki sınavları çözdüğümde hiç kasmadan yapabiliyordum. Ama yok kolay sorular dahi çok uğraştırdı beni. Problemleri yapamazdım,onları yaptım.ama kolayları temelleri yapamadım. ne değişikti.sonumuz hayrolsun.Ne zaman açıklanır sonuçlar ? Ayrıca soru ve cevaplar ne zaman açıklanır ? Bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

Ben geçen sene girdim ve makine mühendisliği kazandım. Bende bütün sınav boyunca 36 matematik sorusu yapabilmiştim. ama kazandım demek istediğim zorsa herkese zor fazla canınızı sıkmayın tavsiyem sonuçta bir sıralama sınavı.

Kaç binde kaç puanla nereye girdin ? Bende makine yazıcamda
Arkadaşlar benim de durum aynı.geçen seneleri tam zamanında bitirirken bir miktar pas geçerek 40lara anca gelebildim geometriye geçemedim bile.anlamadım gitti sorular mı zordu ben mi heyecan yaptım ;(
Türkçe, Sözel mantık hariç kolaydı. Matematik soruları ise yapılmayacak gibi değildi lakin hepsinin 120 dakika içerisinde çözülmesi çok zor... Buna karşın çok kolay sorular da vardı (bkz. yaş problemi) ÖSYM her sene başka bir şey deniyor. ALES'te olduğu üzere artık DGS'de de zamanı fütursuzca çalmaya oynuyorlar. İnşallah gönlümüzde düşlediklerimiz bizim için hayırlı olanlardır...
Sayfalar: 1 2