DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2016 DGS Sözel Soru Tartışmaları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
(21-08-2016, Saat: 17:28)Makale_Yazari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Parmakizi sorusunu ne yaptınız?

Hatta Bilimsel çalışmalarla, kullandığı ilaçlar vs. gibi bir şey vardı. Cümlenin tamamlanmasına tam oturuyordu onu işaretledim.
Ben de onu yaptım.
(21-08-2016, Saat: 16:53)macunx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-08-2016, Saat: 16:11)Kenan Erçetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Türkçedeki Sorulardan Bazıları Altı Çizili Sözcükler Aklımda Kalmış

Bir ayağını atmak: Yeni Bir Kültür Çevresine Girmek
insanı insana anlatmak: edebiyatı bir araç olarak göstermek
Her taş kendi yerinde ağırdır: Her kültürün kendine özgü değeri vardır
Zıt karşıtlı cümleleri sordu: Genç - Yaşlı
Hayıflanma Üzüntü Sormuştu : Dedemin burda olduğunu bilmiyordum bilsem görmeden gider miydim ?
Olasılık - Tahmin Sormuştu
Bir sorunun cevabı : Son filminiz için düşünceniz nedir diye bir soru vardı.
Neşet Ertaş - Mona Lisa sorusunda ise evrensel hakkında sormuşlardı: Gerçeklerle ilgili bir cevaptı tam olarak hatırlamıyorum

insanı insana anlatmak 'ın gerçek hayata değinmek gibi bir cevabı vardı diye hatırlıyorum. zaten asıl paragraf içinde insanı insana anlatmak sözünden önce hayatı betimlemekten bahsediyordu.
(21-08-2016, Saat: 14:03)roadrunner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genciligin iksiri sorusunu ne yaptınız?

yaşlılığın kabullenilmemesi gbi bişe yani A

(21-08-2016, Saat: 17:36)Kenan Erçetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-08-2016, Saat: 17:28)Makale_Yazari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Parmakizi sorusunu ne yaptınız?

Hatta Bilimsel çalışmalarla, kullandığı ilaçlar vs. gibi bir şey vardı. Cümlenin tamamlanmasına tam oturuyordu onu işaretledim.
Aynen cevap o byk ihtimal

Ölene kadar herkesin parmak izi ayni kalır yapmistim
Hangisi parantez içerisindekiyle uyuşmamaktadır gibi bir soru vardı. Düşünce ve kaygı gibi geldi bana, sizler ne yaptınız
(22-08-2016, Saat: 03:02)Ecem Batmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangisi parantez içerisindekiyle uyuşmamaktadır gibi bir soru vardı. Düşünce ve kaygı gibi geldi bana, sizler ne yaptınız

Ben de dusunce ile kaygiyi isaretledim
(22-08-2016, Saat: 03:02)Ecem Batmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangisi parantez içerisindekiyle uyuşmamaktadır gibi bir soru vardı. Düşünce ve kaygı gibi geldi bana, sizler ne yaptınız
Bende düşünce kaygı yaptım doğrudur diye düşünüyorum

(21-08-2016, Saat: 17:36)Kenan Erçetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Aynen bende hatta ile başlayan şıkkı işaretledim hatta o soruyu sınava son 10 saniye kala yaptım Smile
Arabanın yanında kılavuz olan bi soru vardı diyo kuzen,  o boşluk doldurma sorusunu hatırlayan var  mı.. 
Ya ben hatırlamadım,  fena aklıma takıldı   :/
bide yağmur oluşum ile ilgili cevap vardı.
Sayfalar: 1 2 3