DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2016 DGS Hedefleriniz
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(26-11-2015, Saat: 19:31)metoo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gazi üniversitesi inşaat mühendisligi  Smile Smile

kaç soru işaretlediniz acaba ?
Türkçe ilk 3 soru içindeydi,  arabanın yanında kılavuz sorusu vardı.. 
Sözlü anlatım yazılı anlatım gibi şıkları vardı.. Hatırlayanınız  var mı ya,  cevabı neydi
 :/
Biruni üniversitesi afad %100 burs
fazla bişey değil şimdilik jeoloji mühendisiyim çok şükür daha önceden bitirdiğim inşaat teknikerliğinide erciyes üniversitesinde inşaat müh ğine tamamlayabilirsem bu sene kayır yaptırabilirsem ikinci öğretim istiyorum inşallah olur ALLLAH herkesin gönlüne göre versin....
Bilgisayar mühendisliği
(09-10-2015, Saat: 01:07)zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(04-10-2015, Saat: 10:32)Tugce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gıda teknolojisinden diyetisyenlige geçiş yapmak istiyorum 1. Sınıf öğrencisiyim kaç net yapmam lazım şimdiden hazırlanmak istiyorum fikirleriniz nelerdir 
Istanbul beslenme ve diyetetik istiyorum ☺☺

Kac net yerine yapabildiginin ve yapacağının en iyisini yap sayilara takılı kalma

Elektrik-Elektronik Mühendisliği. Allah kısmet ederse inşallah.
yıldız teknik üniversitesi - harita mühendisliği
Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
(04-10-2015, Saat: 10:32)Tugce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gıda teknolojisinden diyetisyenlige geçiş yapmak istiyorum 1. Sınıf öğrencisiyim kaç net yapmam lazım şimdiden hazırlanmak istiyorum fikirleriniz nelerdir 
Istanbul beslenme ve diyetetik istiyorum ☺☺

Bende gida teknoloji mezunuyum 3 sene oldu mezun olali doğru düzgün sinava hazirlanamadim tavsiyem bencede şimdiden başla sayisaldan 35 net ve üstü yeterli olur ama bol deneme çöz süre önemli
Pamukkale - Halkla İlişkiler inşallah
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9