DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2015 DGS Soru Tartışmaları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Hatırladığınız aklınıza takılan soruları ve cevaplarınız karşılaştırmak istediğiniz soruları buraya yazıp diğer üyelerle değerlendirmede bulunabilirsiniz.
hız sorusu vardı hani 60 km falan diye.. cevabı 120 değil mi? bir de üslü sayılar konusu denklem sistemi gibi soruldu. x+z=? cevabı da 2 değil mi? köklü sayı da 7 çıktı.
Türkçe den pabucu dama atılmak vardı naptınz onu
(28-07-2015, Saat: 16:04)B Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Türkçe den pabucu dama atılmak vardı naptınz onu

Fazla ilgi görmemek. Hani bir çocuk sevilirken diğeri ile ilgilenilmezse bu cevabı işaretlersin.
arkadaşlar puan hesaplamada onlısans basarı puanı dıyor yanı bız dıploma notunumu yazıcaz oraya.yoksa gecen sene osymnın orda yazdıgı notumu yazıcaz bılgılendırırsenız
iyi akşamlar; başarı sıralamam:29475 öbp2.69 Eşit ağırlıktan girdim sınava iyi yerler gelir mi bilgilendirir misiniz ?
(05-08-2015, Saat: 03:41)Dilan Eğilmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi akşamlar; başarı sıralamam:29475 öbp2.69 Eşit ağırlıktan girdim sınava iyi yerler gelir mi bilgilendirir misiniz ?

selam dilan hanım tercih etmek istediğiniz bölüm ve üniversiteler nelerdir?
(05-08-2015, Saat: 15:47)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-08-2015, Saat: 03:41)Dilan Eğilmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi akşamlar; başarı sıralamam:29475 öbp2.69 Eşit ağırlıktan girdim sınava iyi yerler gelir mi bilgilendirir misiniz ?

iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya, Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh

(05-08-2015, Saat: 15:47)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

iyi akşamlar iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya, Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh
(08-08-2015, Saat: 21:59)Dilan Eğilmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-08-2015, Saat: 15:47)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]selam dilan hanım tercih etmek istediğiniz bölüm ve üniversiteler nelerdir?

iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya,  Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh

(05-08-2015, Saat: 15:47)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]selam dilan hanım tercih etmek istediğiniz bölüm ve üniversiteler nelerdir?

iyi akşamlar iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya,  Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh
İyi akşamlar dilan hanım...örnek vermek gerekirse eskisehir esogü maliye gectigimiz yil 231 puan 19750 siralama ile kapatmış,..biz bu yil siralamalarin biraz daha artmasini bekliyoruz...maliye ve muhasebe bölümü puanları isletme bolumune gore daha duşuk...muhasebe bölümü dumlupınar universitesi ve afyon kocatepe unv. Bolvadin uyg.bil.fak. nde gelme olasılıgı yüksek...bunun haricinde isletme bolumunden puani yuksek olan yerleri de yukaridan assagiya dogru yazabilirsiniz
(08-08-2015, Saat: 22:13)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-08-2015, Saat: 21:59)Dilan Eğilmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya,  Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh

iyi akşamlar iibf den maliye, işletme ,muhasebe, (muh ve vergi uygulamaları bitirdim)daha çok eskişehir,mugla,aydın,bursa,izmir,ankara,denizli,nevşehir,antalya,  Angel gibi yerler boşta kalmamak içinde bir kaçtane dogudan yer yazabilirim? Huh
İyi akşamlar dilan hanım...örnek vermek gerekirse eskisehir esogü maliye gectigimiz yil 231 puan 19750 siralama ile kapatmış,..biz bu yil siralamalarin biraz daha artmasini bekliyoruz...maliye ve muhasebe bölümü puanları isletme bolumune gore daha duşuk...muhasebe bölümü dumlupınar universitesi ve afyon kocatepe unv. Bolvadin uyg.bil.fak. nde gelme olasılıgı yüksek...bunun haricinde isletme bolumunden puani yuksek olan yerleri de yukaridan assagiya dogru yazabilirsiniz

teşekkürederim daha önce konuştugum admin bana demiştiki 245 kadar gelen yerleri yazabilirsin bunun üstü tehlikeli olabilir.ben iö den 240 aralıgına kadar yazmak istiyorum gelme ihtimali varmı kesin denizliye baktim çok yüksek degildi benim puanımdan o zaman agırlıklı olarak maliyeden düşük olan yerler yazım ve sıralamayıda yüksek puandan veya sıralamadan düşüge dogru yapayım demi yani 20.21.22.23. bunun gibi.. kesin gelmesini istiyorum afyonda yazmak istemiyorum oranın gelecegini biliyorum baktım ama yazmıcam orayı.puanımın veya sıralamamın biraz üstü yazsam gelmezmiki ??
Sayfalar: 1 2