DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2015 DGS Değerlendirmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Öncelikle herkese geçmiş olsun diyor ve haklarında hayırlı olan üniversiteyi kazanmalarını diliyorum.
Geçen sene ki girmiş olduğum sınavda doğru düzgün çalışmamıştım mat:19 türkçe:26 işaretlemiştim ama kaç soru yaptığımın bi önemi kalmamıştı çünkü kodlama hatası yapmıştım matı türkçeye, türkçeyi mata işaretlemiştim ve puanım eksilerdeydi ona rağmen puanım 170 lerdeydi. Bu sene ki sınavda ise 3 aylık çalışmanın ardından 32 mat 24 türkçe işaretledim. Hedef inşaat mühendisliği.. ve biliyorum bu kadar soruyla biraz zor yerleşmem ama herşey takdir-i İlahi İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır ve hedeflerine ulaşır.. ? 
Sınav zordu bana gore ztn türkçe soruları ve cvplari çok celiskiliydi onun zmn da kısıtlıydı
türkçe hiç bilmiyorum doğru yanlıs ne cok zorlandım bende bide mat temel yok mantık sorularının bazıalrını yapabiliyordum grafikli sorular % kaçtır gibi onlara güvendim onlar da çıkmadı kaldm öyle ortada 5 tane salladım resmen caresizlikten inşallah Allahım tutar bikaçı bari ya türkçeden 45 yapsam keşke bi mucize olsa daha ne isterim maliye okumak istiyorum İnşallah okurum Sad(
Sayfalar: 1 2