DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Kimsin, Nesin, Kimlerdensin, Nerden Gelir, Nereye Gidersin?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
(08-08-2015, Saat: 01:55)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Basari siram 16624.

Sayın eflatun...geçtiğimiz yıl yerleşme sonuçlarına baktığımızda en düşük 249 puanla (sıralama 9200) istanbul özyeğin üniversitesi alım yapmış...o yüzden şansınız zor ancak bu üniversite gibi düşük puanlı universiteleri yazmanız olmaz ise ek tercih döneminde olası bos kalan yerleri denemenizi tavsiye ederim...teşekkürler
Cok tesekkur ederim. Oldu ki geldi ama gitmedim. Bu sekilde acikogretimde yatay gecis yapabiliyor muyum? Bi sikinti olur mu ?
Sayın eflatun...Acik ögretime yatay geçiş derken neyi kastediyosunuz acaba
Hani sinavsiz 4 yilliga tamamlama olayi var ya yatay gecis denmiyor mu ona? Benimki adalet bolumu mesela iste kamu yonetimi mi ne ona gecis yapabiliyorum degil mi?
(09-08-2015, Saat: 12:37)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hani sinavsiz 4 yilliga tamamlama olayi var ya yatay gecis denmiyor mu ona? Benimki adalet bolumu mesela iste kamu yonetimi mi ne ona gecis yapabiliyorum degil mi?

Sayın eflatun... dikey geçiş ile sınavsız olarak geçiş yapabileceğiniz ve 3.sınıftan başlayabileceğiniz aöf bölümleri şu sekilde..

İktisat
Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri
Kamu yönetİmi
Maliye
Uluslar arası ilişkiler
İsletme
Konaklama isletmeciiği
Tamam bunu soruyordum cok tesekkur ederim. Yani hukuk gelse yerlestirilsem ve vazgecip gitmesem bunlara kayit yaptirabiliyorum degil mi? Fazla soru sordum kusuruma bakmayin
(09-08-2015, Saat: 18:19)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamam bunu soruyordum cok tesekkur ederim. Yani hukuk gelse yerlestirilsem ve vazgecip gitmesem bunlara kayit yaptirabiliyorum degil mi? Fazla soru sordum kusuruma bakmayin
Sayın eflatun... sizlerin soularina cevap vermek icin burdayiz...bu bolumlere sinavsiz diplomaniz ile gidip kayit yaptirabilirsiniz...
Eyvallah cok sag olun hayirli calismalar.
(10-08-2015, Saat: 00:27)Elflatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah cok sag olun hayirli calismalar.

Teşekkür ederiz
Ösym ye itiraz dilekçesi gonderip olumlu yanıt alan var mı acaba?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6