DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Dokuz eylül üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
306.92 puan aldım sıralamam 1141 kanımca girerim. Ama kaçtan başlıyorum vede kaç dersden muaf oluyorum
Okulöncesini kaçtan başlatıyor
(09-08-2015, Saat: 23:46)Halime Saraç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Okulöncesini kaçtan başlatıyor

Merhabalar halime hanım...Dokuz eylul ünv. gectiğimiz yıl n.ö 256 (tahmimi sıralama 6000), i ö 252 (tahmini sıralama 8000) taban puanlaryla alım yapmış...bu yıl sıralamaların biraz daha artış göstereceğini tahmin ediyoruz
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon kaçıncı sınıftan başlatıyor? Bölümün eğitim dili ingilizce mi? Hangi dersleri muaf sayıyorlar?
Makine mühendisliği kaçtan başlıyor acaba
Dokuz eylül kamu kaçıncı sınıftan başlatıyor acaba?
(27-08-2015, Saat: 14:14)cembeyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fizyoterapi ve Rehabilitasyon kaçıncı sınıftan başlatıyor? Bölümün eğitim dili ingilizce mi? Hangi dersleri muaf sayıyorlar?
kaçtan başlatıyormuş öğrenebildiniz mi acaba?
Isletme iktisat kaçıncı sınıftan basliyoruz
üniversitelerin   müh. fakültesindeki herhngi bir bölümün  sizi 3 ten başlatma  ihtimali yok ,  1 ve 2 sınıftan  birkaç  dersten muaf olursunuz   1,2  okursunuz veya  okul sizi 1 sınıftan başlatır .
DEÜ bilgisayar müh. veya öğretmenliği yazmayı düşünüyorum fakat kaçıncı sınıftan başlarım bilmiyorum bilgisi olan var mı?
Sayfalar: 1 2