DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Celal bayar üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
S.Ü. Bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum , CBÜ Bankacılık ve Finans'a geçiş yapmayı düşünüyorum bilgi verebilecek kişiler irtibata geçerse sevinirim Smile
İnşaat mühendisliği vermeyi düşünüyorum kaç tane dersi muaf ediyorlar ? Hazırlık varmı ?
yani benm anlamadığım nokta şimdi ben eşit ağırlıkta 221 puanla 97 bin sıralamadayım gecen sene 221 puanla yine eşit agırlıkta bi ögrenci35 bin sıralamadaymış bu durumda sıralamaların ne kadar yanıltıcı olduğu görünüyor nedeni sayısalcıların ve sözelcilerin eşit agırlık puanlarının hesaplanması biz sıralamalaer yaıltıcı olduğu için puanlamı tercih yapıcaz aydınlatıcı bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler admin

yani benm anlamadığım nokta şimdi ben eşit ağırlıkta 221 puanla 97 bin sıralamadayım gecen sene 221 puanla yine eşit agırlıkta bi ögrenci35 bin sıralamadaymış bu durumda sıralamaların ne kadar yanıltıcı olduğu görünüyor nedeni sayısalcıların ve sözelcilerin eşit agırlık puanlarının hesaplanması biz sıralamalaer yaıltıcı olduğu için puanlamı tercih yapıcaz aydınlatıcı bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler admin
Arkadaşlar osym nın 2017 dgs kılavuzunda celal beyar kontenjanları yer almıyor bu sene alım yapmıycaklarmı dgs den acaba
CBÜ yazılım mühendisliği yazmayı düşünüyorum kaçıncı sınıftan başlatıyorlar bilgisi olan var mı?
Sayfalar: 1 2