DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Ankara üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hangi derslerden muaf ettiklerini, not sistemlerini, kaçıncı sınıftan başlattıklarına dair bilgi paylaşımlarını bu konu altından paylaşabilirsiniz.
Ipekk Ekici: Ankara üniversitesi okul öncesi öğretmenliği 3. Sınıftan başladım. Benimle gelen bütün arkadaşlarım 3. Sınıftan başladı. Muafiyetler herkesin farklıydı. Ben 31 dersden muaf oldum.

Neslihan Kalender: 2012 ank üni vet fak 1.sınıftan başladım türk dili tarih pc ingilizce muaf diğerlerini tekrr alıyosun
Ankara üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi acaba kaçtan başlattı lüften bilen yazsın kaç ders aldınız zorunlu ingilice varmı?
Merhabalar;

Atatürtürk Üniversitesi Aöf Çocuk gelişimi okuyorum, dgs ile 4 yıllık çocuk gelişimi bölümüne geçişte Ankara Üniversitesi kaçıncı sınıftan başlatıyor? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler..
DGS ile veteriner hekimlik bölümüne girdim. Türkçe, İngilizce ve Tarih gibi dersler hariç hiç bir şekilde diğer dersleri saymıyorlar.