DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS İtiraf Sayfamızdan Başarı Öyküleri-9
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
“BEN TURGAY YÜKSEL

Afyon kocatepe bolvadin-myo makine bölümünü 3,49 ile bitirdim lakin hayatımızda yakınlarımız tarafından çok küçümsendik maddi-manevi olarak bunun gerçekten agırlıgını çok çektik lakin ”ALLAH BÜYÜK” dedik hep baktık yolumuza.Okuma düşüncem pek yoktu aslında büyük futbolcu olma yolunda çok saglam giderken çogu kişinin başına gelen sakatlık dolayısıyla futbolu bırakmak zorunda kaldım myo’ya ilk başladıgımda bu dgs işlerine temelim zayıftı ilk sene 2011′de girdim 10000 küsür sıralama yaptım lakin makine mühendisligi için yeterli degildi sonraki sene kocaeli izmit kavram dersanesine gittim hocalarımda iyiydi bende çalıştım 2012′de 157. olarak son güne kadar Boğaziçi’ye gitmeyi planlarken tercihlerin bitmesine 15 dakika kala ODTÜ’yü seçtik nasip buymuş çalışın hayallerinizi kovalayın lakin hep b planınız olsun benim yoktu bu sınav bi anda YÜCE RABBİMİZİN bi hediyesi olarak çıktı karşıma son olarakta kendi şahsi fikrim NAMAZ faktörü vakit namazlarından sonra edilen dualar boş çevrilmiyo hakkınızda hayırlısı diyorum iyi çalışmalar”
Arkadaşlar lisans tamamlaması diyetetik ftr ve hemşirelik olan yaşlı bakımı nı tercih ettim Osmangazi üniversitesi Allah rızası için bu bölümden geçiş yapan bir kaç kişiyle konuşmak istiyorum
Adaletten hukuka gecis yapan arkadslar sizinle knusmak iatiyrm bana yardiminiz olacaktir eminim