DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS İtiraf Sayfamızdan Başarı Öyküleri-1
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hasan Aktaş

“ben Benimle beraber çalışan kuzenimin hikayesini anlatmak istiyorum. Kuzenim ve ben aynı şehirde dgs ye hazırlandık. ben kendi evimizde ders çalışmak sıkıntı oluyor eve çıkalım dedim onun da kabul etmesi ile üniv deki arkadaşın evine taşındık kuzenim. Mühendislik istiyordu ve mat yapması lazımdi meslek lisesi çıkışlı olduğu için alt yapı yoktu. Ilk deneme de 25 netle başladı Matematiğe evdeki tv ve interneti kapattırdik günlük belli bi kota koyarak ders çalışıyorduk. Benim şahsi sorunlarım dan dolayı evi terk etmek zorunda kaldım o gece gündüz demeden dersaneden eve evden dersaneye gitti geldi son 3 ayda 80 kilo olan kuzenim 100 olarak sınava girdi ben ve matematiktin 70 net yaptı türkçe den de 55 net ve okul birinciliği ile erciyes elektrik-elektronik muhendisligine yerleşti. Bir şeyleri başarmak için birşeyler den fedekarlık yapmak gerek o 20 kilo aldı belki ama kazandı. Şimdi soruyorum nasıl durumlar abi keşke dgs ye hazırlansam mat 2 diye bi baş belası var ki matt1 i mumla aratıyor kazanmak kolay okumak daha zorSmile