DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS 2018'e Hazırlananlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
(31-07-2017, Saat: 19:54)ozlem966 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba bana kitap gönderebilicek var mı bu sene dgs ye haZırlanacağım evimde

bana ulaş .yardım ederim.Ben 4 YILLIK OKUYORUM.eLİMDE HİÇ KULLANILMAMIŞ BİR KİTAP VAR.BİR SÜRÜ SAYFAYA YAZDIM AMA KİMSE GERİ DÖNMEDİ
öncelikle herkese kolay gelsin.. 2018 dgs sınavına hazırlanmak için tavsiye edebileceğiniz öncelikle konu anlatımlı yayın nedir?? ayrıca youtube facebook  gibi ortamlarda takip edilelebilecek sayfalar varmıdır?? şimdiden teşekkürler..
Dış Ticaret önlisans bölümüyle hazırlanıyorum. Tercih edebileceğim 1-2 üniversite var ve maalesef diğerlerine bakma şansım yok. Bu yüzden, o üniversitelerin puan durumlarına göre hazırlanıyorum. En azından 5-10 puan yukarıda çıkartmam şart.

Herkese keyifli çalışmalar.
Dostlar matematik konuları neler ? Ygs ile aynı mı nerden öğrenebilirim
(21-08-2017, Saat: 21:38)mevlutergun42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]öncelikle herkese kolay gelsin.. 2018 dgs sınavına hazırlanmak için tavsiye edebileceğiniz öncelikle konu anlatımlı yayın nedir?? ayrıca youtube facebook  gibi ortamlarda takip edilelebilecek sayfalar varmıdır?? şimdiden teşekkürler..

– Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sayfası
– Resmi Twitter Hesabı
– Resmi İnstagram Hesabı
– Dgsli.org site hakkında anlık duyuru sayfası
– Dikey Geçiş Sınavı (DGS)  Grubu
Arkadaşlar selam;

Bende 2018 de dgs ye gireceğim. Bana önerebileceğiniz set ve kitap var mı acaba ?

Çalışma planı çıkartan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim, whatsapp grubu bence de çok mantıklı.

Bilmediğimiz konularda birbirimize yardımcı olur ve yönlendirmiş oluruz.
Bende 2018 DGS ye hazırlananlar arasındayım ve Otomotiv Teknolojisi mezunuyum herkeze iyi çalışmalara.
Arkadaşlar whatsapp grubu kurulursa haber verir misiniz bencede iyi olur birbirimize yardımcı oluruz çözemediğimiz sorularda yada bilmediğimiz konularda
Whatsapp grubu kurulduysa beni yeşillendirebilir misiniz. Bursa'da olan varsa kütüphanede falan çalışabiliriz arkadaşlar.
Sayfalar: 1 2 3 4